+38 098 170 6060
icon Замовити дзвінок
 • uk

Система каналізації в Prydesennya Eco Village

18-05-2021

Коли обираєте котедж чи таунхаус за містом, один з найважливіших критеріїв на які ви звертаєте увагу, це те як будуть влаштовані комунікації у містечку – вода з місцевого водоканалу чи зі свердловини, каналізація централізована чи септик, яка потужність електроенергії підводиться та як буде опалюватися житло?

Ці питання дійсно важливі, можливо, навіть важливіші ніж те з чого будуть збудовані будинки, адже вони найбільше впливають на комфорт проживання в будинку. 

В цій статті ми детально розповімо вам яким чином буде організовано систему каналізації в містечку та як це впливатиме на повсякденне життя мешканців.

В Prydesennya Eco Village для очистки каналізаційних стоків буде використовуватися станція біологічної очистки Standartpark BioLine SBR-30, точніше, їх в містечку буде три – для кожної черги будівництва окрема станція. 

Реактори SBR (Sequencing Batch Reactor) або реактори циклічної дії (РЦД) є однією з найбільш простих і ефективних технологій очищення стічних вод в світі. Технологічний принцип роботи полягає в поперемінній експлуатації декількох ємностей, в кожній з яких реалізовані процеси традиційних методів біологічної очистки: нітрифікація, денітрифікація, біологічне видалення фосфору, очищення від органічних забруднень, поділ мулу і очищеної води. Разом з цією функціональністю, РЦД володіє важливою функцією усереднення складу і обсягу стічних вод.

     Технологія очистки, яка застосовується в СБО Standartpark BioLine SBR, дозволяє досягти високого ступеня очистки при нерівномірному надходженні стічної води до споруди, за рахунок повної автоматизації процесу очистки.

Принцип дії: очистка господарсько-побутових стічних вод виконується в два етапи: механічна очистка (усереднення та відстоювання) та біологічна очистка (біологічне окислення та вторинне відстоювання). Для цього споруда розділена на два основних відсіки: Блок механічної очистки – первинний відстійник – усереднювач та Блок SBR-реактор (біологічна очистка) – аеротенк + денітрифікатор + нітрифікатор; вторинний відстійник, в кожному з яких відбуваються циклічні процеси згідно технології, що дозволяє очистити стічні води до найвищих показників. Тривалість фаз станції біологічної очистки циклічної дії Standartpark BioLine SBR визначається в залежності від типу та періодичності стоків та налаштовується на етапі пусконалагоджувальних робіт. Керування системою відбувається за допомогою шафи керування, яка постачається разом зі спорудою.

Основні переваги технології біологічної очистки стічних вод:

 • екологічна безпека – пристрої не шкодять природі та є безпечними для людей і тварин;
 • відсутність будь-яких запахів;
 • чиста технічна вода на виході;
 • обладнання відповідає санітарно-епідеміологічним нормативам та положенням;
 • просте обслуговування;
 • стійкість до різних гідравлічних навантажень і рівнів забруднень;
 • 100% антикорозійний захист конструкції;
 • повна автоматизація процесу – немає потреби звертатися в асенізаторські служби;
 • експлуатаційні витрати зведені до мінімуму;
 • довговічність обладнання;
 • гарантія від виробника 25 років.

Основні характеристики обраної СБО Standartpark BioLine SBR-30:

 • Матеріал: армований склопластик;
 • Комплектуючі: компресорне обладнання – SECOH (Японія), аератори виробництва Німеччина, насосне обладнання – Grundfos, Pedrollo (Італія).

Під кінець хотілося б відзначити, що ми обрали для нашого містечка саме таку систему очистки стічних вод керуючись принципом екологичності та безпечності для навколишнього середовища та мешканців Prydesennya Eco Village.

×
Ваше повідомлення успішно надіслане!
×
PRYDESENNYA ECO VILLAGE
Замовити дзвінок
Будь ласка, залиште свої контактні дані і наш спеціаліст якнайшвидше зв’яжеться із вами та запросить на перегляд
Ваше повідомлення успішно надіслане!
×
PRYDESENNYA ECO VILLAGE
Зв'язатись з нами
Будь ласка, залиште свої контактні дані і наш спеціаліст якнайшвидше зв’яжеться із вами та запросить на перегляд
Ваше повідомлення успішно надіслане!
×
PRYDESENNYA ECO VILLAGE
Оформити розстрочку
Будь ласка, залиште свої контактні дані і наш спеціаліст якнайшвидше зв’яжеться із вами та запросить на перегляд
Ваше повідомлення успішно надіслане!