+38 098 170 6060
icon Замовити дзвінок
  • uk

Газоблок. Що необхідно знати про цей матеріал для стін

08-02-2021

Продовжуємо розповідати вам про матеріали будівництва будинків в PEV.

“Придесення БУД” має досвід будівництва будинків з різних матеріалів і, звичайно, кожен має свої плюси і мінуси, або особливості, які необхідно врахувати при будівництві. В “Prydesennya Eco village” ми зупинилися на такому матеріалі як газоблок виробника “Стоун Лайт” товщиною 375 мм між таун хаусами і 300 мм зовнішні стіни, щільністю D500. Такий матеріал має ряд своїх особливостей, і в цій статті ми розповімо про ті, які вам буде цікаво дізнатися, як покупцеві.

Для початку уточнимо з чого складається газоблок і як його виготовляють.

Газоблок автоклавного твердіння виготовляється на високоточному обладнанні, весь процес автоматизований. До складу цього будматеріалу входять цемент, кварцовий пісок, вапно і газообразуючий реагент – паста або порошок з алюмінію. В результаті хімічної реакції металевий алюміній в його складі перетворюється в нешкідливий оксид алюмінію, тому матеріал безпечний і вважається екологічно чистим.

Тепер розповімо про переваги і слабкі сторони газоблоку, акцентуючи вашу увагу лише на ті моменти, які торкнуться вас в процесі експлуатації житла, а не в процесі будівництва.

  • Будинок з газобетону майже ідеальний з точки зору екологічності проживання в ньому, тому що газобетон володіє мінімальним радіаційним фоном.
  • Виробники стверджують, що стіни з газоблоку товщиною не менше 375 мм мають відмінні теплоізоляційні властивості і дозволяють не використовувати додаткове утеплення стін. Правда, потрібно враховувати кліматичні особливості регіону. Так як ми знаходимося в північній частині України, і взимку, іноді, температура опускається до -10 – 20С0, нашими архітекторами були проведені розрахунки і було прийнято рішення утеплювати стіни мінеральною ватою.
  • До речі, два слова про утеплення… Мінеральна вата, завдяки відмінній паропроникності, в повній мірі підтримує корисні якості газоблоків і не заважає стінам дихати. Це дозволяє забезпечити більш комфортний для проживання клімат всередині будівлі. Крім цього, взимку є можливість заощадити на опаленні.
  • Стіни з газоблоку стійкі до впливу вогню. Автоклавний газобетон здатний витримати температуру вище +1200 С°. В умовах середньостатистичної температури пожежі в житлових будинках +600 С ° газоблок протягом понад трьох годин зберігає цілісність і витримує навантаження.
  • Стіни з газоблоку мають хорошу звукоізоляцію завдяки своїй пористій структурі і товщині стін, індекс шумопоглинання для газобетонних блоків – 43-44 дБ. Норма для житлових приміщень, виведена на основі властивостей будівельних матеріалів, дорівнює 41 дБ.

Крім того, опишемо кілька недоліком газоблоку:

  • Тріщини. Це основний недолік газобетону. На практиці, навіть при дотриманні всіх технологій будівництва, приблизно 20% всіх газоблоків тріскаються. Однак, варто розуміти, що це швидше за візуальний недолік сприйняття будинку, ніж проблеми які істотно завдадуть шкоди будівлі. Дрібні тріщини легко маскуються шляхом внутрішньої і зовнішньої обробки стін. Декоративний шар приховає недоліки, і будинок буде виглядати естетично.
  • Можливі проблеми з внутрішнім оздобленням при неправильно підібраних будівельних сумішах. Щоб штукатурка не відшаровувалася необхідно використовувати правильно підібрані грунтівки.
  • Стіни з газоблоків слід грунтувати двічі, так як суміші погано тримаються на поверхні. Потрібна тільки грунтівка глибокого проникнення.
  • Також, важливо зазначити, що матеріал легко кришиться, що не дозволяє безпосередньо монтувати корпусні меблі на стіну. Щоб повісити на стіну з газобетону водонагрівач або навісні шафи потрібні спеціальні кріплення.

Вивчивши властивості даного будматеріалу, можна зробити висновок, що газобетонні блоки є гідним варіантом для будівництва приватного будинку або таун хауса.

×
Ваше повідомлення успішно надіслане!
×
PRYDESENNYA ECO VILLAGE
Замовити дзвінок
Будь ласка, залиште свої контактні дані і наш спеціаліст якнайшвидше зв’яжеться із вами та запросить на перегляд
Ваше повідомлення успішно надіслане!
×
PRYDESENNYA ECO VILLAGE
Зв'язатись з нами
Будь ласка, залиште свої контактні дані і наш спеціаліст якнайшвидше зв’яжеться із вами та запросить на перегляд
Ваше повідомлення успішно надіслане!
×
PRYDESENNYA ECO VILLAGE
Оформити розстрочку
Будь ласка, залиште свої контактні дані і наш спеціаліст якнайшвидше зв’яжеться із вами та запросить на перегляд
Ваше повідомлення успішно надіслане!