+38 098 170 6060
icon Замовити дзвінок
  • uk

Еко містечко в передмісті Києва

11-03-2021

На сьогоднішній день тенденція проживати в екологічно чистій місцевості та у будинках, зведених за сучасними технологіями набирає обороти. Save the planet – це не тільки про захист навколишнього середовища, а й про мінімізацію шкідливого впливу й на людину в повсякденному житті.

Так з’явилася ідея будівництва поселення, яке передбачає високу якість життя та не шкодить природі, а навпаки гармонійно співіснує з нею.

Базовими принципами екологічності Prydesennya Eco Village є:

Будівництво з екологічно чистих матеріалів

Містечко зводиться з сертифікованих будівельних матеріалів – якісного газоблоку заводу “Стоун Лайт”, а також утеплюються натуральною мінеральною ватою товщиною 100 мм. Дахи будинків з якісної металочерепиці зроблені таким чином, щоб продовжити життя покрівлі на багато років. Металочерепиця має багатошарову структуру, завдяки чому сталева основа надійно захищена від прямого впливу природних факторів.

Також важливо відзначити, що всі проїжджі та пішохідні зони в містечку будуть вимощені тротуарною плиткою. На відміну від асфальту, тротуарна плитка під впливом високих температур не розм’якшується і не виділяє отруйних газів та не піддається впливу ні сонячної, ні глибинної радіації, а також не перешкоджає природному волого- і газовідведенню зелених насаджень.

Всі ці матеріали прослужать дуже довго, не приносячи шкоди навколишньому середовищу і жителям будинків.

Очищення води та біоочищення каналізаційних стоків

Центральна каналізація буде оснащена сучасною станцією біоочищення. Яка дозволить без «викачування» та запахів ліквідувати всі побутові водостоки завдяки спеціальним бактеріям.

Вода в містечку буде подаватися централізовано зі свердловини глибиною 80 м, попередньо проходячи фільтрацію грубої очистки. А також для її здорового вживання ми рекомендуємо її очищувати індивідуальними водоочисними системами.

Життя серед природи

Містечко розташоване на березі р. Десна в 20 км від столиці в «Смарагдовій мережі України» – охоронній зоні природи дикої флори і фауни Європи. Нас оточує прекрасна природа – річка, ліс, тут немає перевантажених машинами трас, чисте повітря і тиша. Об’єкти нерухомості розташовані таким чином, що при їх будівництві були і будуть збережені дерева. А в ході благоустрою, природа цієї місцевості наповнитися ще більшою кількістю рослин. Prydesennya Eco Village ідеально підійде тим, хто хоче жити в тиші і спокої, але не готовий заради цього далеко віддалятися від цивілізації. З одного боку, близькість до інфраструктури, з іншого боку – до природи, дозволяє створити ідеальний баланс для розміреного сімейного життя в гармонії з навколишнім світом.

Турбота про навколишнє середовище

Ми живемо на планеті, де все взаємопов’язано. Своїм прикладом ми формуємо звички у своїх дітей та близьких. І ми закликаємо всіх жителів містечка формувати  корисні звички: сортувати сміття, повторно використовувати різні предмети побуту, носити з собою в магазин багаторазові мішки для покупок, віддавати перевагу еко-косметиці, економно користуватися водою і електроенергією, турбуватися про природу. Та ніколи не ставити свої бажання вище ніж збереження її цілісності.

Можливість вирощувати екологічно чисті продукти

Взагалі звички здорового харчування – дуже екологічні: готувати вдома, переважно з цільних продуктів, враховувати сезонність, віддавати перевагу місцевим продуктам від фермерів. А також, площа ділянки котеджів та таун хаусів дозволяють  вирощувати свіжі овочі, фрукти та зелень.

Обирайте своїм домом або сезонним помешканням Prydesennya Eco Village та відчуйте насолоду від життя у гармонії з природою!

×
Ваше повідомлення успішно надіслане!
×
PRYDESENNYA ECO VILLAGE
Замовити дзвінок
Будь ласка, залиште свої контактні дані і наш спеціаліст якнайшвидше зв’яжеться із вами та запросить на перегляд
Ваше повідомлення успішно надіслане!
×
PRYDESENNYA ECO VILLAGE
Зв'язатись з нами
Будь ласка, залиште свої контактні дані і наш спеціаліст якнайшвидше зв’яжеться із вами та запросить на перегляд
Ваше повідомлення успішно надіслане!
×
PRYDESENNYA ECO VILLAGE
Оформити розстрочку
Будь ласка, залиште свої контактні дані і наш спеціаліст якнайшвидше зв’яжеться із вами та запросить на перегляд
Ваше повідомлення успішно надіслане!